Wyniki naboru

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Starszy referent w Zespole Informatyki - umowa na zastępstwo

Komendant Powiatowy Policji

poszukuje kandydatów na stanowisko:

starszy referent

w Zespole Informatyki

ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy:

Zgierz
Komenda Powiatowa Policji w Zgierzu ul. Długa 58/60
95-100 Zgierz

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

wprowadzanie i modyfikacja danych dotyczących postępowań przygotowawczych oraz osób podejrzanych

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy
n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • umiejętność biegłej obsługi komputera oraz innych urządzeń biurowych
wymagania dodatkowe
  • dokładność i obowiązkowość
  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych
Termin składania dokumentów:
    20-09-2010
Miejsce składania dokumentów:

Komenda Powiatowa Policji
Długa 58/60

    Wybrani kandydaci zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Wybrany kandydat:

Imię Nazwisko Miejscowość
Monika Stawska Zgierz

Metryczka

Data publikacji 06.10.2010
Data modyfikacji 22.11.2011
Komenda Powiatowa Policji w Zgierzu
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Beata Królikowska-Prokopowicz
Jacek Ciechański
Osoba modyfikująca informację:
Redakcja